Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Škaredý zápas s víťaznou príchuťou

0 0

Gólman Slovana s druhou nulou v sezóne.

$article->fk_main_image->title

Rok 2017 odštartovali hráči HC Slovan Bratislava víťazne. V prvom zápase dlhej domácej série si po výhre 2:0 nad Amurom Chabarovsk pripísali dôležité tri body. Veľkou mierou sa o ne zaslúžil brankár Barry Brust, ktorý zaznamenal druhé čisté konto v aktuálnej sezóne.

"Bol to škaredý zápas, hra nebola veľmi pohľadná, ale aj také stretnutia sú a my sme to nakoniec zvládli. Príliš sme súperovi nedovolili, nemali veľa šancí, preto aj tá nula," zhodnotil duel kanadský gólman v službách belasých.

Napriek tomu, že defenzíva Slovana pracovala dobre, hokejisti z ďalekého východu mali niekoľko dobrých možností skórovať. A práve v týchto okamihoch Brust svoj tím výrazne podržal: "Mal som niekoľko úspešných zásahov, najmä potom, ako sme strelili druhý gól, čo nás udržalo vo vedení. Naša defenzíva potom odviedla dobrú robotu a máme tri body."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem