Škaredý zápas s víťaznou príchuťou

Gólman Slovana s druhou nulou v sezóne.

Rok 2017 odštartovali hráči HC Slovan Bratislava víťazne. V prvom zápase dlhej domácej série si po výhre 2:0 nad Amurom Chabarovsk pripísali dôležité tri body. Veľkou mierou sa o ne zaslúžil brankár Barry Brust, ktorý zaznamenal druhé čisté konto v aktuálnej sezóne. "Bol to škaredý zápas, hra nebola veľmi pohľadná, ale aj také stretnutia sú a my sme to nakoniec zvládli. Príliš sme súperovi nedovolili, nemali veľa šancí, preto aj tá nula," zhodnotil duel kanadský gólman v službách belasých.Napriek tomu, že defenzíva Slovana pracovala dobre, hokejisti z ďalekého východu mali niekoľko dobrých možností skórovať. A práve v týchto okamihoch Brust svoj tím výrazne podržal: "Mal som niekoľko úspešných zásahov, najmä potom, ako sme strelili druhý gól, čo nás udržalo vo vedení. Naša defenzíva potom odviedla dobrú robotu a máme tri body."