Skalický si otvoril strelecký účet

Jeden z najmladších hráčov Slovana v aktuálnej sezóne Pavol Skalický čakal na svoj prvý gól až do dnes. Ale stál zato!

Premiérový gól v KHL padol po krásnej individuálnej akcii v závere druhej tretiny. "Marek Viedenský mi odtiahol hráča, mne sa tým pádom uvoľnil priestor, a tak som to skúsil. Som veľmi rád, že mi to tam konečne padlo," vysmiaty nám referoval po zápase s Ugrou Pavol Skalický a pokračoval: "Omnoho podstatnejšie však je, že sme konečne po dlhšom čase potešili našich fanúšikov. Boli sme im to dlžní, veď vždy nás hnali dopredu, a to aj v súbojoch, v ktorých sa nám nedarilo. Aj preto sú tie pocity teraz krásne a pevne verím, že niečo podobné si zopakujeme v pondelok, kedy nás čaká ďalší domáci zápas," dodal útočník štvrtej formácie.