Logo

Správy

Permanentky
SloavnPositive

Skalický, Hrnka, Lamper s majstrovským titulom

0 0

Siedmym stretnutím vyvrcholila finálová séria slovenskej extraligy.

$article->fk_main_image->title


Banská Bystrica sa raduje z druhého majstrovského titulu v rade. Tím Vladimíra Országha dokázal obhájiť minuloročné prvenstvo, keď si v napínavom finále poradil až v siedmom rozhodujúcom zápase s Duklou Trenčín na jej ľade presvedčivo 5:1. V tíme Baranov získalo zlato aj trio Pavol Skalický, Tomáš Hrnka, Patrik Lamper, ktorí v aktuálnej sezóne nastupovali aj za HC SLOVAN.

Na druhej strane zostal sklamaný druhý celok po základnej časti z Trenčína, v kádri rovnako s hokejistami so skúsenosťami z KHL v drese Slovana - Patrikom Bačíkom, Borisom Sádeckým, či Marekom Heclom.

Spomenutí hokejisti si za prvé mužstvo HC SLOVAN pripísali v sezóne KHL 2017/18 celkom 228 zápasov a zaznamenali v nich 32 kanadských bodov. 

Celkovo do finálovej série zasiahlo okrem spomínanej šestice až jedenásť hokejistov, ktorí si v minulosti obliekli dres Slovana či v slovenskej extralige, alebo v posledných ročníkoch v KHL. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Rau Chad 0 0
7. Sukel Matus 0 0
8. Liska Adam 0 0
9. Virta Patrik 0 0
10. Chipchura Kyle 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím