Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Situácia je zložitá, ale stále máme o čo hrať

0 0

Návrat po dlhej pauze nemal víťaznú príchuť.

$article->fk_main_image->title

Zápas so Sibirom Novosibirsk sa niesol v znamení návratu Michala Sersena do kolotoča KHL. Po vážnom zranení, ktoré utrpel ešte na majstrovstvách sveta, sa takmer trištvrte roka dával zdravotne dokopy. Jeho premiéra v tejto sezóne mu však veľa radosti nepriniesla.

"Zápas bol od začiatku dosť rozkúskovaný, bolo tam niekoľko videokonzultácií, nejaké presilovky, ale celkovo nemôžem byť spokojný. Prehrali sme, neboli sme efektívni, najmä v presilovkách. Škoda druhej tretiny, pretože zo začiatku sme mali navrch a mali sme dať nejaké góly. A potom v priebehu pár minút, alebo dokonca sekúnd, sme dostali dva góly. V tretej tretine sa s tým už ťažko niečo robilo," zhodnotil duel obranca HC Slovan Bratislava.

Michal po zranení odohral dva zápasy v Banskej Bystrici a potom hneď naskočil do kolotoča KHL: "Na prvý zápas sa to ako tak dalo, ale mám čo zlepšovať. Miestami som sa trošku hľadal, potrebujem prax. Nie sme v jednoduchej situácii, ale stále máme o čo hrať. Každé stretnutie je pre nás dôležité a my si to uvedomujeme. V piatok máme ďalší zápas a musíme sa naň dobre pripraviť."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem