Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Situácia je zložitá, ale stále máme o čo hrať

0 0

Návrat po dlhej pauze nemal víťaznú príchuť.

$article->fk_main_image->title

Zápas so Sibirom Novosibirsk sa niesol v znamení návratu Michala Sersena do kolotoča KHL. Po vážnom zranení, ktoré utrpel ešte na majstrovstvách sveta, sa takmer trištvrte roka dával zdravotne dokopy. Jeho premiéra v tejto sezóne mu však veľa radosti nepriniesla.

"Zápas bol od začiatku dosť rozkúskovaný, bolo tam niekoľko videokonzultácií, nejaké presilovky, ale celkovo nemôžem byť spokojný. Prehrali sme, neboli sme efektívni, najmä v presilovkách. Škoda druhej tretiny, pretože zo začiatku sme mali navrch a mali sme dať nejaké góly. A potom v priebehu pár minút, alebo dokonca sekúnd, sme dostali dva góly. V tretej tretine sa s tým už ťažko niečo robilo," zhodnotil duel obranca HC Slovan Bratislava.

Michal po zranení odohral dva zápasy v Banskej Bystrici a potom hneď naskočil do kolotoča KHL: "Na prvý zápas sa to ako tak dalo, ale mám čo zlepšovať. Miestami som sa trošku hľadal, potrebujem prax. Nie sme v jednoduchej situácii, ale stále máme o čo hrať. Každé stretnutie je pre nás dôležité a my si to uvedomujeme. V piatok máme ďalší zápas a musíme sa naň dobre pripraviť."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem