Situácia je zložitá, ale stále máme o čo hrať

Návrat po dlhej pauze nemal víťaznú príchuť.

Zápas so Sibirom Novosibirsk sa niesol v znamení návratu Michala Sersena do kolotoča KHL. Po vážnom zranení, ktoré utrpel ešte na majstrovstvách sveta, sa takmer trištvrte roka dával zdravotne dokopy. Jeho premiéra v tejto sezóne mu však veľa radosti nepriniesla."Zápas bol od začiatku dosť rozkúskovaný, bolo tam niekoľko videokonzultácií, nejaké presilovky, ale celkovo nemôžem byť spokojný. Prehrali sme, neboli sme efektívni, najmä v presilovkách. Škoda druhej tretiny, pretože zo začiatku sme mali navrch a mali sme dať nejaké góly. A potom v priebehu pár minút, alebo dokonca sekúnd, sme dostali dva góly. V tretej tretine sa s tým už ťažko niečo robilo," zhodnotil duel obranca HC Slovan Bratislava.Michal po zranení odohral dva zápasy v Banskej Bystrici a potom hneď naskočil do kolotoča KHL: "Na prvý zápas sa to ako tak dalo, ale mám čo zlepšovať. Miestami som sa trošku hľadal, potrebujem prax. Nie sme v jednoduchej situácii, ale stále máme o čo hrať. Každé stretnutie je pre nás dôležité a my si to uvedomujeme. V piatok máme ďalší zápas a musíme sa naň dobre pripraviť."