Sezónu musíme dohrať so cťou

Belasí sa do vyraďovacej časti neprebojovali, v zápase s Viťazom im už chýbali sily.

Stíhacia jazda smerom k play off sa pre hráčov HC Slovan Bratislava skončila. Po dvoch domácich prehrách po sebe už nemajú šancu dostať sa do ďalších bojov a sezónu dokončia dvojzápasom s Medveščakom Záhreb (14. a 15. februára)."Zápas sa zlomil za stavu 1:1, opäť sme dostali kuriózny gól a potom súper zvýšil na 1:3. Chceli sme s výsledkom niečo urobiť, lenže prišli znova hrubé chyby a bolo po zápase. Z našej strany to nebolo ono, neviem, či to za to mohla únava z predchádzajúceho zápasu. Teraz nám už zostáva jediné - dohrať sezónu so cťou," vyjadril sa po skončení duelu s Podoľskom Tomáš Starosta, ktorý prevzal kapitánske "céčko" po chorom Michalovi Sersenovi.Napriek prehre a neúspešnému záveru aktuálnej sezóny sa vypredaná bratislavská aréna lúčila s belasými mohutným povzbudzovaním: "Chcel by som sa fanúšikom poďakovať, boli naozaj skvelí. Je vidieť, že stoja pri nás, aj keď sa nedarí. Dúfam, že v zostávajúcich dvoch zápasoch im urobíme radosť."