Šesťgólový príchod domov

Belasí rozobrali Jugru na drobné, Patrik Lušňák sa zaskvel dvoma presnými zásahmi.

Hráči HC Slovan Bratislava sa po štvorzápasovom tripe, z ktorého priviezli 6 bodov, predstavili po dlhšom čase opäť pred domácimi tribúnami. Na svojom ľade privítali Jugru Chanty-Mansijsk a súpera z Východnej konferencie zmietli jednoznačne 6:0. O tri presné zásahy sa postaral štvrtý útok, pričom Patrik Lušňák zaznamenal dva góly."Nikto si asi nepredstavoval, že prídeme domov a hneď dáme šesť gólov. Ale je to super, hlavne kvôli fanúšikom, lebo sme mali doma dosť prehier. Toto ich naštartuje a myslím si, že na ďalší zápas príde ešte viac ľudí," pochvaľoval si po stretnutí dvojgólový strelec, ktorý nebol ďaleko ani od hetriku."Naša päťka mohla dať ešte viac gólov, mali sme veľa šancí, ale nevadí. Ďakujem aspoň za to, čo sme dali. Myslel som aj na hetrik, v tretej tretine počas presilovky som strieľal z prvej a chýbal mi tam kúsok, aby mi to tam padlo. Škoda toho," povzdychol si útočník Slovana, ktorého vyhlásili za najlepšieho hráča zápasu.