Sersen prvý gól v sezóne oslavovať nebude

Pre belasých je už každý nasledujúci zápas rozhodujúcim.

Michal Sersen stihol v tejto sezóne odohrať v nadnárodnej KHL iba 7 zápasov. Po dlhej rekonvalescencii sa však opäť dostáva do starej formy a je nielen platný v obrannej činnosti, ale aj v útoku. V stretnutí proti Ufe si otvoril strelecký účet, keď po jeho strele od modrej čiary viedli belasí už 3:0. Salavat síce znížil na 3:2, ale domáci tri body nakoniec vybojovali."Gól určite nejako špeciálne oslavovať nebudem. Teším sa, že sme vyhrali a máme tri body. To je to najpodstatnejšie," vyjadril sa skromne obranca Slovana. Bratislavský tím teraz čaká týždňová pauza a potom do konca mesiaca odohrá štyri dôležité stretnutia na domácom ľade."Pre nás je už teraz každý zápas rozhodujúci, potrebujeme zbierať body v každom dueli. Nie je na čo čakať, potrebujeme víťaziť a brať čo najviac bodov, ako sa len dá. Plne si to uvedomujeme a musíme sa tak na to aj pripraviť," naznačil najbližšie plány a odhodlanie belasých.