Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Šatan zostáva!

0 0

Miroslav Šatan sa dohodol s našim klubom na predĺžení zmluvy a divákov bude zabávať hrou aj v nasledujúcich mesiacoch.

$article->fk_main_image->title

Mirovi Šatanovi skončila zápasom v Poprade pôvodná mesačná zmluva s našim klubom. Hneď po stretnutí sa naskytla pre mnohých fanúšikov kľúčová otázka: jednalo sa o posledný zápas Mira Šatana v belasom drese? Kam budú smerovať jeho kroky? Dnes krátko po desiatej hodine sú už obe otázky zodpovedané.

Miroslav Šatan zostáva v Slovane do konca aktuálnej sezóny vrátane play-off! Samozrejmosťou je že Mira v belasom drese si budú môcť priaznivci vychutnať už v piatkovom zápase proti Žiline.

Miro je kľúčovým hráčom v našom tíme a podpisom tohto skvelého hokejistu sme získali obrovskú výhodu voči ostatným klubom. Svoje kvality Miro nemusí nikomu dokazovať, no ak sa chcete presvedčiť, nech hovoria za neho štatistické ukazovatele. Po desiatich zápasoch je najproduktívnejším hráčom celého mužstva, keď strelil 4 góly a na 9 asistoval. Zároveň dosahuje aj výborné hodnoty v štatistike +/- , keď bol na ľade až pri 16 strelených góloch.

Ako sme už spomínali, zmluva znie do konca aktuálnej sezóny, t.j. do 30. apríla 2012. Miroslav Šatan bude aj naďalej nosiť dres s číslom 81.

Miroslav Šatan je hráč, ktorý odohral nespočetné množstvo zápasov v NHL, je držiteľom Stanley Cupu, ktorý vyhral s Pittsburgom Penguins. Pôsobil aj v takých tímoch ako Boston Bruins, či Buffalo Sabres, má obrovské reprezentačné skúsenosti, je majstrom sveta z roku 2002. Pre náš klub, pre celú ligu a hlavne pre vás fanúšikov je správa o podpísaní Mira Šatana do konca sezóny tou najlepšou správou posledných dní a týždňov.

Svoj prvý zápas s novou zmluvou odohrá už v piatok. Touto cestou by sme vás chceli pozvať na piatkový domáci zápas so Žilinou.Máte jedinečnú príležitosť vidieť na vlastné oči hráča, ktorý menil dejiny slovenského hokeja. V spolupráci s mladými a šikovnými hráčmi (Hudáček, Bakoš, Preisinger, Kudrna...) či navrátilcami do belasého tabora (Mišo Hudec, Roman Kukumberg) sa nášmu klubu podarilo vytvoriť skvelý hokejový orchester. Radi by sme sa sa bavili hokejom spolu s vami.

Piatkový domáci zápas s Mirom Šatanom v našom drese začína o 18.00, vstupné je od 4 EUR, deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Lískty kúpite v predajnej sieti Ticketportalu a na zimnom štadióne v deň zápasu od 14.00.

Chlapci si chcú udobriť fanúšikov po dvoch prehrách a urobia všetko pre to, aby zvíťazili. Držme im spoločne palce.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem