Logo

Správy

SlovanPositive

Šanca na play off? Určite vyššia, než pred mesiacom!

0 0

Výsledky z domácich zápasov treba preniesť aj na klziská súperov.

$article->fk_main_image->title

"No, tak trochu sme ten zápas spravili zaujímavejším, než sme pôvodne zamýšľali ..." usmial sa Jeff Taffe po dueli s Jugrou Chanty-Mansijsk. Narážal tak na zdramatizovanie zápasu v tretej tretine, v ktorej belasí dvakrát inkasovali po nešťastných situáciách vo vlastnej obrannej tretine.

Najproduktívnejší hráč belasých bodoval aj v poslednom stretnutí dlhej domácej série, gól si síce tentoraz nepripísal, ale jeho asistencia s poradovým číslom 20 prispela k zisku ďalších dôležitých troch bodov: "Celý zápas sme hrali dobre, vytvorili sme si množstvo šancí. Ešte musíme popracovať na tom, že keď vedieme 3:0, mali by sme súpera doraziť. Ale v obrane to klapalo, takže sme vyhrali."

Hráči Slovana majú po domácom triumfe nad Jugrou 69 bodov a na postupovú priečku momentálne strácajú 6 bodov. Boj o play off bude teda ešte určite zaujímavý: "Čakajú nás teraz ťažké zápasy vonku a musíme hrať podobne, ako v tejto domácej sérii. A potom sa uvidí. Šancu na postup vidím určite v omnoho lepšom svetle, než tomu bolo pred mesiacom."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem