S takýmito súpermi by sme mali vyhrávať!

Slovan je v kŕči, ťažko vybojované body z vonku stráca v domácich zápasoch.

V zápase proti Amuru Chabarovsk sa od začiatku postavil do bránky Jaroslav Janus. Na puk si po prvý raz siahol až v šiestej minúte a nanešťastie ho musel vyťahovať z vlastnej siete. Od tohto okamihu sa hráči Slovana opäť začali trápiť, nedokázali sa presadiť a nakoniec prehrali 1:3. "Doma hráme v akomsi kŕči, vonku hráme úplne inak. Neviem, čím to je,  stále tomu niečo chýba. Takto pokračovať nemôžeme, pretože aj diváci chcú vidieť kvalitný hokej a góly, ale bohužiaľ, v domácich zápasoch ich súper strelí väčšinou viac," smutne skonštatoval brankár belasých. Po prehre so Sibirom stratil Slovan všetky body aj s Amurom, teda mužstvami, ktoré sa nachádzajú na spodných priečkach tabuľky: "S takýmito súpermi by sme mali vyhrávať! Každý zápas zápas v KHL je síce ťažký, ale takouto hrou neporazíme ani posledné mužstvo. Musíme si vstúpiť do svedomia, niektorí hráči nemôžu hrať len na seba, musíme všetci začať hrať pre tím! Ak nedokážeme vymyslieť nič ani vzadu ani vpredu, potom naše výsledky aj tak vyzerajú."