S rodinnou permanentkou na Slovan už za necelých 8 eur na zápas

Ak Vám v rodine vyrastá nový verný Slovanista, permanentka Rodina 1+1 je optimálne riešenie.

Aj v novej sezóne Tipsport Ligy 2019/2020 ponúka Slovan viacero zľavnených vstupeniek. Všetky sú zamerané na podporu predaja a udržania čo možno najvyššej priemernej návštevnosti domácich zápasov.
Od prvého dňa predpredaja je k dispozícii rodinná permanentka 1+1 už od 220 eur, ktorá platí pre jedného dospelého a jedno dieťa vo veku od 6 do 15 rokov. Táto dvojpermanentka sa dá kúpiť v ktorejkoľvek z piatich základných cenových kategórií. Napríklad v horných sektoroch za bránkou, na ktorú bude Slovan útočiť v dvoch tretinách počas zápasu (B1, B2, B11, B12), budete môcť v prípade kúpy tejto permanentky sledovať zápas iba za 7,60 eur dohromady. V najlepšom sektore Prestige (A4, A10) vyjde oboch jeden zápas iba 13,10 eur. Pre porovnanie, jedna bežná zápasová vstupenka tu stojí 15 eur, takže ušetríte viac ako 100%.
Permanentka Rodina 1+1 sa dá zakúpiť na centrálnom predajnom mieste Zimný štadión Ondreja Nepelu. Predtým však treba kontaktovať zákaznícky hotline Ticketportalu mailom: help@ticketportal.sk alebo telefonicky +421 905 700909. Pred kúpou je potrebné predložiť doklad s dátumom narodenia dieťaťa (napr. pas, preukaz poistenca, prípadne rodný list).

Ceny sezónnych vstupeniek Rodina 1+1:

Sezónne vstupenkyBest BuyBudgetClubPremiumPrestige
Rodina 1+1220270320350380