Logo

Správy

SlovanPositive

S Rigou veľmi ťažká prehra

0 0

Trošku s nadsázkou môžeme tvrdiť, že do šatne Slovana sme si už zvykli chodiť pre rozhovory s úsmevom. Veď sme si zvykli na víťazstvá.

$article->fk_main_image->title

Ale po stretnutí s Dinamom Riga prevládlo v šatni Slovana sklamanie. „Podľa môjho názoru je výsledok dosť klamlivý. Boli sme lepším tímom, no v druhej časti sme dostali kontaktný gól z presilovky. Chceli sme tretiu tretinu začať s náskokom. Bohužiaľ sa nám to nepodarilo. Po prestávke sme si povedali, aby sme hrali aspoň na ten bod, aby sme ho získali.  Potom sme však dostali veľmi nešťastný gól. Puk sme mohli vyhodiť, čo sa nám dva či trikrát nepodarilo a sme veľmi sklamaní. Je to veľmi ťažká prehra,“ zdôraznil Juraj Mikúš. Riga bola už viackrát v sezóne v situácii, že prehrávala o dva góly a nakoniec sa jej to podarilo otočiť. Prejavila sa sila Dinama. Záver sa hral jednoznačne v réžii súpera, Slovan k slovu nepustili. „Dinamo je potrebné pochváliť. Hrali sme proti veľmi dobre organizovanému mužstvu. Hrali viac z obrany, až za stavu 3:1 začali hrať trošku viac do útoku. Nakoniec im to vyšlo. Ešte raz - škoda!“

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem