Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

S Kovářom chodí na pivo

0 0

Václav Nedrorost sa strelecky presadil v druhom zápase v rade, tentoraz prekonal svojho kamaráta.

$article->fk_main_image->title


Václav Nedorost sa rozstrieľal a po Jugre rozvlnil sieť aj v nasledujúcom zápase proti Jekaterinburgu. Presný zásah dosiahol tečom zo vzduchu po Valachovom nahodení od modrej čiary. Obeťou bol jeho krajan v bránke hostí Jakub Kovář. 

"Hral v Budějoviciach, ale v jednom tíme som s ním okrem reprezentácie nikdy nebol. Ale poznáme sa, keď sme v Budějoviciach, tak skočíme na pivko. No to sa nestáva často, pretože on je z Písku a často sa tam nezdržuje," usmial po stretnutí Venco Nedorost.

Potom už preladil na hokejovú tému: "Tri víťazstvá za sebou nám určite psychicky pomôžu. Teraz máme doma ťažších súperov a dúfam, že sa nám bude hrať lepšie. Pretože proti dobrým súperom hráme lepší hokej než proti tým horším. Snáď na to nadviažeme a keby sme urobili nejakú veľkú sériu, tak by nám to určite pomohlo. Všetci naši konkurenti momentálne vyhrávajú a my musíme zbierať body, aby nám nikto neutiekol."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem