S chorobou sa hrá ťažko

VIDEO: Belasí museli okrem Trenčanov bojovať aj s ďalším súperom

Belasí museli okrem Trenčanov bojovať aj s ďalším súperom.

Zápas s Duklou Trenčín hráčom Slovana nevyšiel. Hoci bojovali zo všetkých síl, nakoniec odchádzali so sklonenými hlavami. Okrem trenčianskych hokejistov totiž bola ich súperom aj viróza, čo sa opäť prejavilo na pozliepanej zostave. „Je to ťažké, niekoľko hráčov je chorých, iní nastúpili so sebazaprením. Ja osobne mám tiež zvýšenú teplotu. Keď sa všetci chlapci vyliečia, bude to super a už sa na nich tešíme,“ vysvetlil nám situáciu v kabíne Dávid Skokan. Dukle strelil gól a upravil stav na 2:3, ale vyrovnať sa už slovanistom nepodarilo. „Mali sme viacero vyložených šancí a mohli sme zápas otočiť skôr, ale nepadlo nám to. Dnes nám asi nebolo súdené vyhrať. Cez prestávku si musíme oddýchnuť a doliečiť sa. A potom veľa trénovať, pretože si chceme udržať štvrté miesto a dobre sa pripraviť na play off,“ naznačil plán na najbližšie dni.