Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

S Barkerom hrá aj mantinel

0 0

Vyrovnávajúci gól proti Petrohradu padol skutočne neobvykle, strelec Cam Barker sa vyšvihol na čelo produktivity.

$article->fk_main_image->title


"Hrali sme celkom dobre, vypracovali sme si niekoľko dobrých šancí, veľa sme strieľali. Urobili sme veľa dobrých vecí, ubránili sme presilovky, aj tú v predĺžení, keď som bol na trestnej ja. Myslím si, že to bol dobrý zápas," neskrýval spokojnosť po zápase s SKA Petrohrad Cam Barker.

Kanadský obranca strelil dôležitý vyrovnávajúci gól a zaradil sa na čelo tabuľky produktivity v kádri HC Slovan Bratislava (3 + 6). Medzi obrancami v celej KHL je momentálne na druhej priečke. Jeho posledný zásah bol dosť kuriózny, keď si jeho strelu odrazenú od mantinelu sám zrazil za chrbát brankár Ježov: "Ani som nezbadal, že puk je za čiarou. Blížil sa ku mne súperov hráč, puk som chcel dostať bližšie k bránke. Vystrelil som a puk sa odrazil od mantinelu. Bol to šťastný gól, ale keď často strieľate, máte väčšiu šancu skórovať."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím