Rozšír tím našich dobrovoľníkov

Si verným fanúšikom Slovana a chceš sa podieľať na aktivitách svojho obľúbeného tímu a pritom mať bezplatný garantovaný vstup na každý domáci zápas v KHL?

Práve teraz je tu pre teba ideálna príležitosť. Staň sa dobrovoľníkom HC SLOVAN!Pred začiatkom novej sezóne Kontinentálnej hokejovej ligy pripravuje HC SLOVAN Bratislava pre návštevníkov domácich zápasov opäť celý rad noviniek, ktoré by mali ešte viac zatraktívniť celkový rámec stretnutí KHL.HC SLOVAN Bratislava sa preto rozhodol pokračovať v osvedčenom projekte dobrovoľníkov a osloviť všetkých svojich fanúšikov, ktorí by mali záujem stať sa súčasťou tímu stojaceho za organizáciou domácich zápasov Slovana v KHL.Náplňou práce dobrovoľníkov v sezóne 2016/2017 bude pomoc pri zabezpečení súťaží a iných sprievodných aktivít klubu.Pokiaľ máš aj Ty záujem stať sa súčasťou HC SLOVAN, neváhaj a pošli nám email s krátkym textom prečo by si sa chcel stať dobrovoľníkom a čo od tejto práce očakávaš na adresu entertainment@hcslovan.sk do 15. júla 2016.Tešíme sa na Vás!