Logo

Správy

Rozpis zápasov KHL

0 0

Zoznam všetkých zápasov HC SLOVAN Bratislava v sezóne 2012/2013

$article->fk_main_image->title

Hneď na úvod nás čaká séria troch zápasov so súpermi zo Západnej konferencie v poradí: Doneck, Riga, Spartak Moskva. V septembri zohráme doma až sedem zápasov, naopak v ďalších mesiacoch budeme hrať doma priemerne 4x. Posledný domáci zápas základnej časti budeme hrať už 3. februára 2012 proti našej dvojičke HC Lev Praha.

Rozpis zápasov sa rodil ťažko, jeho zostavovatelia museli brať do úvahy viacero aspektov, ako napr. geografickú polohu, či termínové obmedzenia vyplývajúce z multifunkčného využitia arén vo viacerých mestách.

Pre potreby kalendára sezóny 2012/2013 vytvorilo všetkých 26 klubov súťaže 13 dvojičiek s geograficky najbližšími klubmi. HC SLOVAN tvorí dvojičku s HC Lev Praha. V základnej časti odohrá každé mužstvo 52 zápasov, z toho 26 na domácom ľade. Každé mužstvo sa stretne s každým dvakrát - doma a vonku - s výnimkou dvojičiek; tie zohrajú 4 vzájomné zápasy - 2x doma a 2x vonku. 

Niektoré ďalšie dôležité dátumy sezóny 2012/2013:
4.9.: otvárací zápas sezóny OHK Dynamo Moskva - Avangard Omsk o Pohár Lokomotivu
12.-13.1.: Zápas hviezd KHL (Čeljabinsk)
19.-20.1.: OHK Dynamo Moskva - SKA St. Peterburg (zápasy v New Yorku)
17.2.: koniec základnej časti
20.2.: začiatok vyraďovacej play off fázy o Gagarinov pohár
19.4.: prípadný siedmy rozhodujúci zápas finálovej série play off.

Zoznam všetkých zápasov HC SLOVAN Bratislava – KHL základná časť 2012/2013:

Súbor .ics (pre outlook/ical/google cal) s rozpisom domácich zápasov na stiahnutie
Súbor .ics (pre outlook/ical/google cal) s rozpisom zápasov vonku na stiahnutie 

Časy všetkých zápasov sú v CET, resp. v CEST. 

September 2012

Október 2012

  • pondelok 1. októbra o 15:00: Traktor Čeľabinsk - HC Slovan Bratislava
  • streda 3. októbra o 15:00: Avtomobilist Jekaterinburg - HC Slovan Bratislava
  • nedeľa 7. októbra o 17:30: HC Slovan Bratislava - Dynamo Moskva
  • štvrtok 11. októbra o 17:00: Neftechimik Nižnekamsk - HC Slovan Bratislava
  • sobota 13. októbra o 13:00: Salavat Julajev Ufa - HC Slovan Bratislava
  • pondelok 15. októbra o 17:00: Ak Bars Kazaň - HC Slovan Bratislava
  • streda 17. októbra o 17:00: Severstaľ Čerepovec - HC Slovan Bratislava
  • utorok 23. októbra o 19:00: HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva
  • sobota 27. októbra o 17:00: HC Slovan Bratislava - Metallurg Novokuzneck
  • pondelok 29. októbra o 19:00: HC Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk
  • utorok 30. októbra o 19:00: HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk

November 2012

  • sobota 3. novembra o 17:00: HC Lev Praha - HC Slovan Bratislava
  • streda 14. novembra o 16:00: Lokomotiv Jaroslavľ - HC Slovan Bratislava
  • piatok 16. novembra o 16:30: Atlant Mytišči - HC Slovan Bratislava
  • nedeľa 18. novembra o 14:00: Torpedo Nižnij Novgorod - HC Slovan Bratislava
  • streda 21. novembra o 19:00: HC Slovan Bratislava - Torpedo Nižny Novgorod
  • piatok 23. novembra o 19:00: HC Slovan Bratislava - Atlant Mytišči
  • nedeľa 25. novembra o 17:00: HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Jaroslavľ
  • streda 28. novembra o 09:00: Amur Chabarovsk - HC Slovan Bratislava
  • piatok 30. novembra o 13:00: Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava

December 2012

  • nedeľa 2. decembra o 11:00: Metallurg Novokuzneck - HC Slovan Bratislava
  • utorok 4. decembra o 16:30: CSKA Moskva - HC Slovan Bratislava
  • sobota 8. decembra o 17:00: HC Slovan Bratislava - HC Lev Praha
  • streda 19. decembra o 19:00: HC Slovan Bratislava - Salavat Julajev Ufa
  • piatok 21. decembra o 19:00: HC Slovan Bratislava - Neftechimik Nižnekamsk
  • sobota 22. decembra o 17:00: HC Slovan Bratislava - Ak Bars Kazaň
  • streda 26. decembra o 16:30: Dinamo Moskva - HC Slovan Bratislava
  • piatok 28. decembra o 16:00: SKA Petrohrad - HC Slovan Bratislava

Január 2013

  • piatok 4. januára 2013 o 19:00: HC Slovan Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg
  • nedeľa 6. januára o 17:00: HC Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk
  • utorok 8. januára o 19:00: HC Slovan Bratislava - Traktor Čeľabinsk
  • utorok 15. januára o 19:00: HC Lev Praha - HC Slovan Bratislava
  • piatok 18. januára o 14:00: Jugra Chanty-Mansijsk - HC Slovan Bratislava
  • nedeľa 20. januára o 11:00: Avangard Omsk - HC Slovan Bratislava
  • utorok 22. januára o 14:00: Barys Astana - HC Slovan Bratislava
  • sobota 26. januára o 17:00: HC Slovan Bratislava - Severstaľ Čerepovec
  • pondelok 28. januára o 19:00: HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk

Február 2013

  • piatok 1. februára o 19:00: HC Slovan Bratislava - Viťaz Čechov
  • nedeľa 3. februára o 17:00: HC Slovan Bratislava - HC Lev Praha
  • streda 13. februára o 16:30: Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava
  • piatok 15. februára o 18:00: Donbass Doneck - HC Slovan Bratislava
  • nedeľa 17. februára o 16:00: Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava

Najbližší zápas

Utorok o 17:30
vs
Dinamo Minsk
HC SLOVAN Bratislava
Live prenos

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. SKA Petrohrad 37 93
2. CSKA Moskva 39 85
3. Torpedo Nižnij Novgorod 38 69
4. Lokomotiv Jaroslavľ 36 64
5. Dynamo Moskva 37 59
6. Dinamo Minsk 36 58
7. Viťaz Podolsk 37 58
8. Jokerit Helsinki 36 58
9. HC Soči 38 57
10. Spartak Moskva 36 46
11. Medveščak Záhreb 38 44
12. HC SLOVAN Bratislava 37 43
13. Severstaľ Čerepovec 36 41
14. Dinamo Riga 36 31
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Taffe Jeff 36 22
2. Cheechoo Jonathan 37 21
3. Jeglic Ziga 35 15
4. Plastino Nick 37 13
5. Meszároš Andrej 35 13
6. Nedorost Vaclav 28 13
7. Chipchura Kyle 36 12
8. Smoleňák Radek 13 11
9. Zigo Tomáš 28 8
10. Viedensky Marek 20 8

Napísali o nás