Rok 2011 odštartujeme vo Zvolene

Zápas aj v televízii

Náš A tím nastúpi na prvý zápas v roku 2011 vo Zvolene. Stretnutie sa začína o 18.00 a v priamom prenose ho bude vysielať Sport1.

So Zvolenom sa nám túto sezónu nedarí, veď náš súper bral body vo všetkých vzájomných zápasoch. Na jeho ľade sme prehrali dvakrát, doma sme raz vyhrali a raz prehrali, oba zápasy sa neskončili v riadnom hracom čase.

Zvolen má v poslednom čase striedavé výsledky. V Bystrici nečakane vyhral, doma zas podľahol Skalici. Zvolenu to ide v poslednej dobe lepšie vonku než doma. Na domácom ľade prehral Zvolen posledné štyri zápasy- S Košicami, Nitrou, Popradom i Skalicou.

Aj náš Slovan dosahuje momentálne lepšie výsledky vonku ako doma. V domácom prostredí sme zaknihovali dve prehry za sebou, vonku sme vyhrali v Poprade i Skalici. Poslednú prehru z ľadu súpera datujeme na 5. decembra.

Hráči urobia určite všetko pre to, aby naplnili príslovie "ako na nový rok, tak po celý rok" troma bodmi, ktoré budeme zbierať v roku 2011 čo najčastejšie. Držte nám palce!

jk