Reprezentačný zraz s dvoma hráčmi Slovana

Seniorsky výber Slovenska odohrá v rámci februárového asociačného termínu turnaj Kaufland Cup v Poprade.

Pod Tatrami odohrajú slovenskí hokejisti dve stretnutia, vo štvrtok 6. februára o 18:00 nastúpia proti Bielorusku, o dva dni neskôr v sobotu o 14:00 h proti olympíjskemu výberu Ruska.Hlavný tréner Craig Ramsay spolu so svojimi asistentami Róbertom Petrovickým a Vladimírom Országhom nominoval spolu 22 hráčov. V menoslove má HC SLOVAN Bratislava dvojnásobné zastúpenie v podobe obrancu Martina Śtajnocha a útočníka Tomáša Ziga. V realizačnom tíme doplnia hráčov ďalší členovia nášho mužstva, kondičný tréner Róbert Bereš a fyzioterapeut Vladimír Čavojec.Zápasové povinnosti čakajú aj výber do 18 rokov. Zverenci trénera Ivana Feneša sa predstavia rovnako na domácom turnaji v Piešťanoch. V stretnutiach proti Nemecku, Bielorusku a Švajčiarsku by mali dostať priestor aj hráči HC SLOVAN Bratislava: A´da´m Beke, Oliver Ketner, Adam Lukošik a Richard Petráš.Reprezentácia do 17 rokov odohrá prípravný turnaj v nemeckom Füssene proti rovesníkom z Nemecka, Dánska, Švajčiarska. Z HC SLOVAN Bratislava dostanú príležitosť Michael Gregor, Luca Krakovský a Antonio Ožvald.O rok mladší hokejisti odcestujú na konfrontáciu v rámci Turnaja štyroch krajín do švajčiarskeho Romanshornu. Medzi nominovanými je z mládežníkov HC SLOVAN Bratislava Adam Ondriš.