Prvý zápas v Pardubiciach pre Slovan

HC SLOVAN zdolal po Brne, Mladej Boleslavi aj Pardubice.

Dynamo Pardubice – HC SLOVAN Bratislava 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Góly: 28:04 Rolinek (Hrabal; 5/5) – 12:11 Luntner, 46:24 Lunter (Chipchura; 5/5), 55:52 Grman (Červený; 5/5).
Rozhodcovia: Úlehla, Veselý – Pechánek, Špringl. Vylúčenia: 5:5 (2:1, 2:2, 1:2). Diváci: 3691.
Najlepší hráči: Daniil Miromanov – Mário Lunter.Dynamo Pardubice: Kacetl – Gallet, Budík, Čáslava, Trončinský, Miromanov, Holland, Hrabal, Bučko – Svoboda, Bubela, Dušek – Perret, Rolinek, Mandát – Marosz, Kratochvíl, Treille – Machala, Poulíček, Machač.
HC SLOVAN Bratislava:Čiliak – Jánošík, Bačík, Sersen, Hedera, Meszároš, Lunter, Rau, Chipchura, Řepík, Liška, Virta, Švarný, Schaus, Buc, Červený, Grman, Lamper, Sukel, Sloboda, Baranov.Hokejisti Slovana majú za sebou víťazný vstup do Memoriálu Zbyňka Kusého v Pardubiciach. Domáci celok sme zdolali vo večernom zápase 3:1. Slovanisti začali zápas aktívne, niekoľkokrát preverili gólmana Kacetla. Ten ťahal prvýkrát puk zo siete po presilovkovom góle Mária Luntera po prihrávke Kylea Chipchuru. Druhá tretina sa niesla v domácej réžii, Dynamo však len vyrovnalo zásluhou Rolinka. V tretej tretine opäť prebral iniciatívu Slovan, druhý a zároveň víťazný gól dosiahol Mário Lunter. Bodku za stretnutím dal Mário Grman, ktorý dostal skvelú prohrávku od Rudolfa Červeného a rutinérsky zakončil.