Prvý tohtoročný titul pre Slovan získali kadeti

Kadeti HC SLOVAN Bratislava (U15) suverénnym spôsobom obhájili vlaňajší titul majstrov Slovenska vo svojej vekovej kategórii.

Z prvého miesta, na ktorom boli v podstate od samého začiatku súťaže, ich nemôže zosadiť nikto už 4 kolá pred koncom, keďže pri dvojbodovom systéme majú pred druhou Duklou Trenčín nedosiahnuteľný desaťbodový náskok!Zverenci trénerov Richarda Kapuša a Romana Lišku prehrali v doterajších 38 zápasoch iba dvakrát (v základnej časti v Banskej Bystrici, a v nadstavbe doma s Trenčínom). Dominovali už v základnej časti, ktorú vyhrali s päťbodovým náskokom pred Košicami. Klubovú štatistiku ovládol Alex Géci, ktorý doteraz dosiahol 63 bodov pri 33 góloch a 30 asistenciách. V produktivite počas celej sezóny vynikali aj Viktor Vavruška, Jaroslav Samadov, Michal Jasenec alebo Antonio Ožvald.Staronových majstrov Slovenska môžete prísť povzbudiť už počas nadchádzajúceho víkendu, keď sa v posledných dvoch domácich zápasoch tejto sezóny stretnú s HK Spišská Nová Ves. Zápasy v hale B Zimného štadióna Ondreja Nepelu sa hrajú v sobotu o 17:00 h a v nedeľu o 14:00 h.