Prvý štvorzápasový trip

Slovanisti budú v Rusku od utorka do stredy, na klziskách súperov odohrajú štyri zápasy.

Zverencov Miloša Říhu čakajú po štyroch zápasoch doma, ďalšie štyri zápasy vonku, Slovanisti odcestujú na vôbec prvý štvorzápasový trip v sezóne, spolu ich má v tejto edícii nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy tri. Ďalší je plánovaný v novembri a záverečný na prelome januára a februára do najvzdialenejších destinácii na mape súťaže. Lietadlo s výpravou Slovana sa od zeme letiska M.R. Štefánika odlepí presne na pravé poludnie a zamieri najskôr na stredajší zápas do Ufy (16:00 SELČ), druhé meranie síl sa uskutoční s Metallurgom Magnotogorsk v piatok, rovnako o 16:00 bratislavského času. Z priemyselného Magnitogorska sa belasí presunú do Togliatty, kde nastúpia v nedeľu o 15:00 (SELČ) proti miestnej Lade, tretí trip sezóny konči v utorok v Kazani o 18:00 (SELČ)Na výjazde sa bude Slovan opierať o dvadsaťtri hráčov, medzi nimi dvaja brankári, sedem obrancov a štrnásť útočníkov.

Hráči HC SLOVAN na 3. tripe:
Brankári: Brust, Garnett
Obrancovia: Barker, Luža, Mihalik, Novák, Sersen, Švarný, Starosta
Útočníci: Bartovič, Miklík, Kašpar, Viedenský, Jeglič, Nedorost, Nagy, Surový, Tičar, Šťastný, Lušňák, Skalický, Puliš, PetrášSpäť do Bratislavy sa Slovanisti vrátia v noci z utorka na stredu.