Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Prvý shutout Brusta v sezóne prišiel v správny čas

0 0

Vlani zaznamenal Barry Brust päť shutoutov a kolónku s čistým kontom si otvoril aj v tejto sezóne.

$article->fk_main_image->title

Svojim skvelým výkonom naštartoval druhú výhru v desaťzápasovej domácej sérii. "Máme za sebou druhý náročný duel v rade. Človeku sa nechytá ľahko, ale keď sa dobre naštartuje a naladí, ide to. Potvrdili sme, že prestávka nám pomohla. Vrátili sa nám niektorí chlapci po zranení a je to vidno. Nezáleží na tom, proti komu nastúpime, dôležitá je bojovnosť a body."

Barry Brust bol náležite odmenení skandovaným aplauzom a užil si oslavné kolečko. "Samozrejme, vždy ma poteší, keď hala skanduje moje meno. Sú to neopísateľné pocity, najmä po víťaznom stretnutí."

V najbližšom zápase však nebude môcť pokračovať v spanilej jazde. V závere zápasu cítil krivdu po tlaku a atakoch súpera v bránkovisku, čo dal najavo aj rozhodcovi stretnutia, ktorý sa zaplietol do oslavného klbka belasých a necitlivo neopustil toto miesto. Vypočul si pár ostrých slov od brankára a udelil mu ďalší desaťminútový trest, za ktorý má Brust nútenú stopku v stretnutí s Magnitogorskom pre tretí vyšší trest."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem