V domácej ouvertúre niekoľko noviniek

Už v stredu 30. augusta o19:00 h nastúpia belasí na svoj prvý domáci zápas v sezóne KHL 2017/18. O prvé body zabojujú s Dinamom Minsk. Pre fanúšikov je pripravených hneď niekoľko noviniek.

Zápasy Slovana nie sú len o samotnom hokeji. Klub sa už niekoľko rokov snaží priniesť komplexný zážitok pre celú rodinu. Preto aj v tejto sezóne je pre návštevníkov domácich zápasov HC SLOVAN pripravených niekoľko noviniek a sprievodných aktivít.Naši hráči sa po dvoch sezónach, keď sa dresy prakticky nemenili, predstavia v nových dresoch. V porovnaní s minulými sezónami na oboch sadách pribudli dva horizontálne pásy na hrudi. Tie zdobili aj dresy nášho predchodcu ŠK Bratislava presne pred 70-imi rokmi v období tesne po druhej svetovej vojne. Zatiaľ čo biela sada už mala svoju, nie celkom vydarenú, premiéru na prvom tripe, domácu tmavomodrú sadu si hráči po prvý raz oblečú práve v stredajšom večernom zápase proti Minsku. Dresy pre HC SLOVAN vyrobil známy slovenský výrobca športového oblečenia VD Atak, s ktorým Slovan spolupracuje už vyše 20 rokov. Fanúšikovské repliky nových dresov sú už tiež vo výrobe a do obchodov by sa mali dostať v najbližších týždňoch.Tak ako minulý rok, súčasťou predzápasového ceremoniálu bude nový Ice Mapping. Projekcia na ľade bude opäť lepšia, plná zaujímavých animácií a dobrej hudby. Nezabudnite preto prísť na štadión trochu skôr, aby ste si show z dielne bratislavského štúdia Toxpro nenechali ujsť. Začne približne 8 minút pred 19:00 h.Počas nástupu na ľadovú plochu budú hráčov Slovana sprevádzať dvaja orly. Okrem Harvyho medzi nás zavíta aj živý orliak bielohlavý s menom Nixon, ktorý je už niekoľko sezón naším živým maskotom. Po prvý krát by si mal v hale aj zalietať. Odfotiť sa s Nixonom aj Harvym budete môcť v Cewe foto zóne za sektorom A6 počas prvej prestávky.Prestávky opäť vyplnia súťaže. BAUHAUS Bungee Pull aj Cewe Grand Prix preveria schopnosti súťažiacich priamo na ľade. Odmenou im budú vecné ceny od Bauhaus, resp. Cewe a HC SLOVAN. Prihlásiť sa môžete stále na entertainment@hcslovan.sk, podmienkou je platná vstupenka na daný zápas.Vstupenky na otvárací domáci zápas KHL 2017-18, ako aj na ďalšie domáce zápasy septembrovej série si môžete zakúpiť v predajnej sieti Ticketportal v cenách od 11 eur. V stredu v deň zápasu sú otvorené pokladne zimného štadióna už od 9:00 h.