Prvú tretinu sme boli neviditeľní

Andrej Šťastný má prvý bod za asistenciu, ale s predvedenou hrou spokojný absolútne nebol.

Úvodný duel novej sezóny divákov v Slovnaft Aréne neuspokojil. Rovnako ani hráčov Slovana, ktorí si štart nového ročníka KHL predstavovali trochu inak. "Hokej sme začali hrať až v polovici zápasu, keď sme už prehrávali. Šance sme si vytvorili, myslím si, že sme mali viac tých vyložených. Len ich musíme premieňať. Ja sám som mal dve šance, ale nedokázal som skórovať. Ovplyvnili nás aj chýbajúci hráči, s Tičarom sme spolu hrali od začiatku prípravy. Prvá tretina nám nevyšla, aj naša päťka bola neviditeľná. Takto jednoducho nemôžeme začínať zápas," povzdychol si Andrej Šťastný. Belasých už v piatok čaká domáci duel s Amurom Chabarovsk, na vlastnom ľade sa potom ešte predstavia v ďalších troch stretnutiach: "Myslím si, že to bude pre nás výhoda, pretože diváci sú s nami. Snáď sme sa už oťukali a nervozita z nás spadne. Dúfam, že v ďalších zápasoch nám to už začne padať do bránky."