Proti Ufe premiéra pre Martina Réwaya

HC SLOVAN Bratislava dnes o 19:30 h po štyroch zápasoch vonku opäť doma, súperom Salavat Julajev Ufa.

Po príchode do HC SLOVAN si prvý zápas v našich farnách odbije slovenský útočník Martin Réway. Tréneri ho zaradili na krídlo druhej formácie s centrom Zachom Boychukom a druhým krídlom Colby Genowayom. Na úvodné buly sa postaví trojica Lukáš Kašpar, Marek Viedenský, Michal Řepík. Spolu zostane útok Andreja Šťastného s krídelníkmi Eliezerom Sherbatovom a Pavlom Skalickým. Vo štvrtom útoku bude korčuľovať trio Marek Sloboda. Tomáš Hrnka, Juraj Mikúš.V obrane bude hrať spolu Michal Sersen s Nickom Ebertom. S kapitánom Andrejom Meszárošom sa predstaví Patrik Bačík, Tretiu obranu vytvorí Cam Barker s Tomášom Voráčkom. Siedmym bekom je Ivan Švarný.Do brány Slovana pôjde Jakub Štěpánek, dvojku mu bude robiť Marek Mazanec. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Mazanec) – Sersen, Ebert, Kašpar, Viedenský, Řepík – Bačík, Meszároš, Réway, Boychuk, Genoway – Barker, Voráček, Sherbatov, Šťastný, Skalický – Švarný, Sloboda, Hrnka, MikúšSprievodné aktivity:
Pred zápasom: Za odmenu na trestnú
Prvá prestávka: CEWE Grand Prix
Druhá prestávka: Hokejový kvízCeWe Fotolab zóna: Simon Després. Záujemcovia o stretnutie, fotografiu a podpis nášho obrancu Simona Desprésa, sú očakávaní v prvej prestávke v CeWe zóne za sektorom A6.