Proti Rige bez Lišku, no s Chipchurom i Bucom

Adam Liška sa po víkendovom zápase pripojil k reprezentácii do 20 rokov pred svetovým šampionátom v Kanade.

Na základe športového reglementu KHL však belasí môžu za Adama Lišku do zostavy napísať aj hráča mimo ročníkového limitu 1999, keďže mladý Slovanista odohral v doterajšom priebehu základnej časti dostatočný počet stretnutí v základnej zostave.  Dnes sa tak do zostavy vráti čerstvý otec Kyle Chipchura, v útoku s Chadom Rauom a Žiga Jegličom. Rovnako v nej zostane aj Dávid Buc, na krídle formácie s Tomášom Hrnkom a Patrikom Lamperom. Bez zmeny sú prvé dva útoky, otvárací v zložení Rudolf Červený, Jeff Taffe, Michal Řepík, druhý tvorí Mário Lunter, Matúš Sukeľ, Casey Bailey. V obrane je naspäť Ivan Švarný, vo dvojici s Lukášom Klokom. Michal Sersen hrá opäť s Éricom Gélinasom, Andrej Meszároš vedľa Adama Jánošíka. Siedmym bekom je Patrik Bačík. Menšie zranenie dnes z hry vyradilo Mária Grmana. Pozícia v bránkovisku zostáva nezmenená, čeliť strelám Rigy bude Jakub Štěpánek.Predpokladaná zostava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gélinas, Červený, Taffe, Řepík – Klok, Švarný, Lunter, Sukeľ, Bailey – Meszároš, Jánošík, Buc, Hrnka, Lamper – Bačík, Rau, Chipchura, Jeglič. Príďte sa po 1. tretine odfotiť s nehrajúcim obrancom Máriom Grmanom do CEWE Fotozóny (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Sumo na ľade.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších domácich zápasov.