Proti Lade pravdepodobne aj s Nagyom

Najproduktívnejší hráč Slovana by sa do zostavy mohol vrátiť v pondelok po päťzápasovej prestávke zavinenej zranením.

Útočník Slovana začal po problémoch v dolnej časti tela na začiatku týždňa s tréningom na bicykli, v jeho závere už so spoluhráčmi absolvoval aj tréningy na ľade. Stav Ladislava Nagya sa výrazne zlepšil a je pravdepodobné, že fanúšikovia uvidia opäť svojho obľúbeného hokejistu v drese Slovana už tento pondelok v domácom stretnutí proti Lade Togliatti. „Cítim sa už oveľa lepšie, s chlapcami som bol niekoľkokrát na ľade a zranené miesto ma pri hre už viac menej neobmedzuje. Hlad po hokeji mám po výpadku samozrejme veľký, v pondelok  proti Lade by som chcel hrať. Všetko samozrejme závisí aj od trénerov,“ povedal v sobotu v kabíne Slovana Ladislav Nagy. Tridsaťpäťročný útočník Slovana si zranenie v dolnej časti tela spôsobil v závere domáceho stretnutia proti Metallurgu Novkuzneck. Napriek tomu odletel s mužstvom na dvojzápasový trip, no zasiahol len do niekoľkých striedaní duelu v Soči. Následne chýbal Slovanu v zápasoch proti Dinamu Moskva a v domácich dueloch s Avangardom Omsk, Barysom Astana, Salavatom Julajev Ufa a Jokeritom Helsinki.Zlepšujúci zdravotný stav hlási okrem Nagya aj Štefan Ružička. Útočník Slovana si zranenie v dolnej časti tela privodil v prvej tretine zápasu proti Barysu Astana (3:2). „V nedeľu dopoludnia pôjdem s tímom na ľad a uvidím ako sa budem cítiť - či to už bude na zápasovú záťaž, alebo ešte nie," povedal Ružička. V jeho prípade sa prvý štart po zranení predpokladá v niektorom z domácich vianočných zápasov.Vstupenky na úvodný domáci duel vianočnej série proti Lade Togliatti si fanúšikovia Slovana môžu zakúpiť v sieti Ticketportal.