Proti Lade len minimálne zmeny

Trénerský tím bude dnes proti Lade Togliatti o 19:00 h veriť rovnakej zostave, ktorá vybojovala body proti Ak Bars Kazaň.

V bráne sa budeme spoliehať opäť na Barryho Brusta, ktorý už v spomínanom stredajšom stretnutí zlikvidoval 30 striel súpera, inaksoval iba raz a výrazne prispel k víťazstvu. Obranné páry sú už dlhšie v zložení Tomáš Kundrátek, Tomáš Starosta – Andrej Meszároš, Marek Ďaloga - Ivan Švarný, Nick Plastino.Pripravení nastúpiť bude aj Matej Pokorný a jeden z dvojice Mislav Rosandič, Patrik Bačík. Na úvodné buly sa postavá trio Václav nedorost, Jeff Taffe, Žiga Jeglič. Michal Hlinka doplní zámorskú dvojicu Kyle Chipchura, Jonathan Cheechoo. Tomáš Zigo bude hrať na centri tretieho útoku medzi Jakubom Valským a Samuelom Petrášom. Do útoku sa po vystúpeniach za extraligovú Banskú Bystricu vracia do štvrtej formácie k Pavol Skalický, nastúpi s centrim Patrikom Lušňákom a jedným z krídelníkov Jurajom Šiškom a Lukášom Vopelkom. Predpokladaná zostava: Brust (Pogge) – Kundrátek, Starosta, Nedorost, Taffe, Jeglič – Meszároš, Ďaloga, Hlinka, Chipchura, Cheechoo - Švarný, Plastino, Valský, Zigo, Petráš – Pokorný, Rosandič, Skalický, Lušňák, Šiška.Vstupenky na záverečný zápas pred dvoma ťažkými výjazdami si zakúpite v sieti Ticketportal.Prestávkové súťaže: Bauhaus Bumperball (I. prestávka), Fotolab Grand Prix (II. prestávka)