Proti Kunlunu so zmenami v útočných formáciách

Tréner Vladimír Országh sa pred zápasom v Šanghaji proti domácemu Kunlunu odhodlal k preskupeniu útočných formácií.

Do prvého útoku sa na krídlo k Taffeovi a Řepíkovi posúva Patrik Virta. Aj druhý útok bude hrať v novom zložení; na krídlach pri centrovi Rauovi budú bránku súpera ohrozovať Rudolf Červený a Matúš Sukeľ.Tretí útok bude hrať v zložení Liška - Chipchura - Lamper. Štvrtá formácia si už v tomto zložení v niektorom z predošlých zápasoch zahrala, centrovi Šimunovi budú robiť spoločnosť Hrnka a Lunter.Po dvojzápasovej prestávke sa do zostavy vracia obranná dvojica Meszároš - Jánošík. Naopak, tzv. "healthy scratch" budú tentoraz Schaus a Bačík.Do bránky sa od začiatku dnes postaví Jakub Štěpánek.Zostava HC SLOVAN Bratislava proti Kunlun Red Star (začiatok 13:30 h SELČ):Štěpánek - Gélinas, Sersen, Klok, Grman, Meszároš, Jánošík, Švarný, Hedera - Virta, Taffe, Řepík - Červený, Rau, Sukeľ - Liška, Chipchura, Lamper - Hrnka, Šimun, Lunter.