Proti CSKA do brány Marek Čiliak

Posledný zápas na aktuálnom tripe odohrá HC SLOVAN proti CSKA Moskva s úvodným buly o 17:30 h (SEČ).

HC SLOVAN čaká vo štvrtom zápase na tripe suverénne CSKA Moskva. Tréneri belasých pošlú do brány od začiatku zápasu oddýchnutého Mareka Čiliaka. V defenzíve dostane vydýchnúť ľahšie zranený Mário Grman, do zostavy sa tak dostane Patrik Bačík. Nezmenené je duo bekov Michal Sersen, Éric Gélinas. S Andrejom Meszárošom nastúpi Ivan Švarný, spolu hrá Adam Jánošík a Lukáš Klok, siedmym bekom bude Patrik Bačík. V ofenzíve belasých je oproti minulým duelom jediná zmena. Adam Liška sa posunie k Matúšovi Sukeľovi a Žigovi Jegličovi. Absentuje chorý Mário Lunter, ktorého s Chadom Rauom a Casey Baileym nahradí Marek Sloboda. Prvý útok tvorí opäť trio Rudolf Červený, Jeff Taffe, Michal Řepík. Spolu nastúpi Tomáš Hrnka, Kyle Chipchura, Dávid Buc. Pripravený bude aj Jegor Baranov. Predpokladaná zostava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen, Gélinas, Červený, Taffe, Řepík – Meszároš, Švarný, Liška, Sukeľ, Jeglič – Jánošík, Klok, Rau, Bailey, Sloboda – Bačík, Hrnka, Chipchura, Buc (Baranov).