Proti Avangardu bez veľkých zmien

HC SLOVAN dnes o 19:30 h proti atraktívnemu Avangardu Omsk.

Pre belasých pôjde o štvrtý domáci zápas v rade, z ostatných troch získali Slovanisti sedem bodov a zápis do tabuľky západnej konferencie by chceli dosiahnuť aj dnes. Na opačnej strane však bude stáť mimoriadne náročný súper v podobe Avangardu Omsk.Tréneri budú veriť podobnej zostave ako v posledných dueloch pred vlastným publikom. Jediná nútená zmena zasiahla Slovan v druhej obrane, zraneného Simona Desprésa nahradí vedľa Nicka Eberta Tomáš Voráček. Miesto v štvrtom obrannom páre zaujme s Tomášom Hederom Lukáš Kozák. Bez zmeny sú dvojice Andrej Meszároš, Cam Barker – Tommi Taimi, Ivan Švarný.V útoku je HC SLOVAN bez jedinej zmeny. Na úvodné buly bude pripravené trio Lukáš Kašpar, Marek Viedenský, Jan Buchtele. Centrom druhého útoku je Colby Genoway, jeho krídelníci Radek Smoleňák, Michal Řepík. Tretí útok tvorí Tomáš Hrnka, Juraj Mikúš, Pavol Skalický. Pokope bude hrať aj trojica Andrej Šťastný, Boris Sádecký, Eliezer Sherbatov.Kryť strely súpera bude opäť Marek Mazanec.Predpokladaná zostava: Mazanec (Štěpánek) – Barker, Meszároš (C), Kašpar, Viedenský, Buchtele – Voráček, Ebert, Smoleňák, Genoway, Řepík – Švarný, Taimi, Hrnka, Mikúš, Skalický – Kozák, Hedera, Šťastný, Sádecký, Sherbatov.Sprievodné aktivity:
Pred zápasom: Za odmenu na trestnú
Prvá prestávka: Bauhaus Bungee Pull
Druhá prestávka: CeWe Grand PrixCeWe Fotolab zóna: Marek Hecl. Záujemcovia o stretnutie, fotografiu a podpis nášho útočníka Mareka Hecla sú očakávaní v prvej prestávke v CeWe zóne za sektorom A6.