Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Prosím záber na fúzy!

0 0

Marek Viedenský s kurióznym gólom a zarastenou hornou perou.

$article->fk_main_image->title


"Prosím tuto záber na moustache," vybalil na novinárov v mixzóne s úsmevom Marek Viedenský, ktorý sa zapojil do medzi hokejistami obľúbenej akcie Movember. V tomto mesiaci ho tak budú zdobiť fúzy vyjadrujúce mužskú solidaritu a zvyšovanie povedomia o mužskom zdraví.

Potom už útočník belasých preladil na hokejovú tému. "Rozhodujúce bolo, že sme sa nevzdali a dali konečne góly. Dali sme ich päť, bohužiaľ, dostali štyri, ale o ten jeden sme vyhrali. Dostali sme gól pri vlastnej presilovke a hoci sa takéto chyby stávajú, tak my ich robíme dosť často. Konečne by sme sa mali poučiť. Vyzerá to, akoby sme sa prispôsobovali tímom, proti ktorým hráme. V sobotu sme odohrali superzápas proti top tímu, teraz sme odohrali hrozný zápas proti mužstvu zo spodku tabuľky. Bohužiaľ, nevieme sa sami namotivovať na lepšie výkony," zhodnotil zápas a hru Slovana.

V závere prvej tretiny sa Marekovi podarilo streliť vyrovnávajúci gól, ktorý bol z kategórie kurióznych. Ľubo Višňovský vystrelil takmer cez celé klzisko a dezorientovaný brankár hostí si nevšimol, že puk mu zostal pri chráničoch: "Videl som, že Višňa vystrelí a ja som korčuľoval, pretože som čakal, že sa puk odrazí od mantinelu a nechcel som, aby bolo zakázané uvoľnenie. A zrazu som zbadal, že puk zostal brankárovi medzi nohami. Podarilo sa mi to doklepnúť." 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím