Pripravená aj uzdravená trojica

HC SLOVAN ukončí trojzápaosvý výjazd na ľade Dinama Minsk (17:30 h SEČ).

Podobne ako v Jaroslavli sa v bráne objaví od začiatku zápasu Marek Čiliak. Tréneri môžu v defenzíve točiť sedmičku bekov, v zostave je tak naspäť aj Ivan Švarný. Okrem neho pôjdu hráči na ľad v overených dvojiciach – Michal Sersen s Adamom Jánošíkom, Lukáš Klok s Máriom Grmanom, Patrik Bačík vedľa Érica Gélinasa. Útok Slovana je pripravený aj s dvojicou Casey Bailey a Žiga Jeglič, ktorá vynechala zápas v Jaroslavli. Vo štvrtok útoku s nimi nastúpi Marek Sloboda. Ostatné útoky zostali bez zmeny. Matúš Sukeľ bude spolupracovať s Rudolfom Červeným a Márim Lunterom. Jeff Taffe má pri sebe Kylea Chipchuru a Chada Raua. Tretia formácia je zložená z Dávida Buca, Tomáša Hrnku a Patrika Lampera.Predpokladaná zostava: Čiliak (Štěpánek) – Jánošík, Sersen, Červený, Sukeľ, Lunter – Klok, Grman, Chipchura, Taffe, Rau – Bačík, Gélinas, Hrnka, Buc, Lamper – Švarný, Sloboda, Bailey, Jeglič – BaranovZápas na ľade Dinama Minsk môežete sledovať v priamom prenose na stanici SPORT 2 HD.