Prinášame zostavu Slovana zo Soči

HC SLOVAN v poslednom zápase základnej časti dnes o 17:30 h proti HC Soči.

Pre trest Jakuba Štěpánka bude stáť v bráne Slovana v druhom stretnutí Michal Vojvoda. Do zostavy sa vracia po jednom zápase Adam Jánošík, nastúpi s Michalom Sersenom. Mário Grman bude spolupracovať s Lukášom Klokom, Ivan Švarný sa predstaví s Patrikom Bačíkom.Otváraci útok bude zložený z trojice Adam Liška, Matúš Sukeľ, Žiga Jeglič. Nezmenená je aj formácia Jeffa Taffea s Kyleom Chipchurom a Chadom Rauom. Dávid Buc má na krídle Mareka Slobodu a Jegora Baranova. Do hry sa môže dostať aj Casey Bailey. Predpokladaná zostava: Vojvoda – Jánošík, Sersen, Liška, Sukeľ, Jeglič – Grman, Klok Chipchura, Taffe, Rau – Švarný, Bačík, Sloboda, Buc, Baranov - BaileyStretnutie na ľade HC Soči môžete sledovať naživo na stanici Sport 2 HD.