Prinášame zostavu Slovana proti Rige

HC SLOVAN sa dnes od 18:30 h v domácom stretnutí proti Dinamu Riga.

Belasí po výhre nad Soči zabojujú dnes o ďalšie body do tabuľky Západnej konferencie. Opierať sa budeme o výkon Jakuba Štěpánka a troch obranných dvojíc v rovnakom zložení ako v predošlom stretnutí. Kapitán Michal Sersen nastúpi s Adamom Jánošíkom, Éric Gélinas vedľa Lukáša Kloka, Ivan Švarný vytvorí dvojičku s Patrikom Bačíkom. Siedmym obrancom je Dávid Boldižár.Dvojicu Adam Liška, Matúš Sukeľ dnes doplní Žiga Jeglič. Bez zmeny je útok Jeffa Taffea s Kyleom Chipchurom a Rudolfom Červeným. Marek Sloboda a Dávid Buc budú spolupracovať s Casey Baileym. Do hry môže naskočiť tiež Jegor Baranov. Predpokladaná zostava:Štěpánek (Vojvoda) – Jánošík, Sersen, Liška, Sukeľ, Jeglič  – Gélinas, Klok, Chipchura, Taffe, Červený – Švarný, Bačík, Sloboda, Buc Bailey – Boldižár, BaranovPríďte sa po 1. tretine odfotiť s nehrajúcim útočníkom Slovana Chadom Rauom. Fototermín sa uskutoční v CEWE Fotozóne (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Bungee na ľade.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších zápasov.