Prinášame zostavu Slovana proti Rige

Dnes o 18:30 h odohrá HC SLOVAN stretnutie v hlavnom meste Lotyšska.

Zo zostavy belasých vypadol chorý obranca Patrik Bačík. Defenzíva tak bude v stretnutí proti Rige šesťčlenná. Adam Jánošík tvorí dvojičku s Michalom Sersenom, Lukáš Klok s Máriom Grmanom. Do hry sa s Ivanom Švarným dostane aj talentovaný Dávid Boldižár.V útoku nespravili tréneri oproti poslednému zápasu v Moskve žiadnu zmenu. Matúš Sukeľ má na krídlach Adama Lišku a Žigu Jegliča. Spolu je napísané zámorské trio Kyle Chipchura, Jeff Taffe, Casey Bailey. Spolupracovať bude Marek Sloboda, Dávid Buc a Jegor Baranov. Zasiahnuť do stretnutia môže po zranení aj Chad Rau.Predpokladaná zostava: Štěpánek (Vojvoda) – Jánošík, Sersen, Liška, Sukeľ, Jeglič – Grman, Klok Chipchura, Taffe, Bailey – Švarný, Boldižár, Sloboda, Buc, Baranov – RauStretnutie medzi Dinamom Riga – HC SLOVAN Bratislava môžete sledovať naživo na stanici SPORT 2 HD dnes od 18:25 h.