Prinášame dnešnú zostavu Slovana

HC SLOVAN dnes o 18:00 h v prípravnom zápase proti HC Energie Karlovy Vary.

V dnešnom prípravnom stretnutí v Sport Centre Lužánky dostane príležitosť opäť niekoľko hokejistov, ktorí bojujú o riadne kontrakty v Slovane. Vôbec prvýkrát v príprave zasiahne do hry dvojica bratislavských rodákov Roman Žitný, Šimon Petráš. Prvý menovaný nastúpi v útoku s Romanom Kukumbergom a Michelom Miklíkom. Petráš bude korčuľovať s Marekom Slobodom a Tomášom Zigom. Šancu v zápase dostane aj junior Adam Kormúth, ktorý minulú sezónu pôsobil v Spojených štátoch amerických, hrať s ním bude Tomáš Matoušek a mladík Jakub Urbánek. Otváraci útok je v zložení Jindřich Abdul, Radovan Puliš, Michael Vandas.Obrany Slovana sú napisané v rovnakých dvojiciach, ako v ostatných dueloch prípravy. Michal Sersen bude hrať s Patrikom Bačíkom. Andrej Meszároš nastúpi s Martinom Štajnochom. Stabilné je aj duo Eduard Šedivý a Matic Podlipnik. Do hry sa dostane Marek Hudec a Daniel Demo. V bráne bude stáť Vladislav Habal.Zostava HC SLOVAN:
B: Habal
1. Sersen, Bačík – Abdul, Puliš, Vandas