Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Príď na Slovan a vyhraj zájazd na MS do Švajčiarska

0 0

Zaži Slovensko na MS vo Švajčiarsku zadarmo! Zapoj sa do súťaže s CK HokejTour.sk a HC SLOVAN Bratislava a zájazd pre dvoch môže byť tvoj!

$article->fk_main_image->title

Pre vstup do súťaže stačí si kúpiť aspoň jednu vstupenku na domáci zápas HC SLOVAN Bratislava v Tipsport Lige online, vyplniť formulár na tematickej webstránke Chcem ísť na hokej a odoslať ho aj so zadaným číslom vstupenky.

V prvom kole súťaže, ktorá prebieha práve teraz až do predsilvestrovského zápasu proti HK Nitra (30.12.2019), súťažíš o kompletný zájazd pre dve osoby na Majstrovstvá sveta v hokeji 2020 vo Švajčiarsku. Ten obsahuje zabezpečenú dopravu, ubytovanie, vstupenky na zápas Slovenska, ako aj služby skúseného delegáta CK HokejTour.sk.

Kompletnú ponuku zájazdov a vstupeniek na zápasy hokejových MS v krajine helvétskeho kríža v máji budúceho roku nájdeš na stránkach hokejtour.sk.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Kundrík Peter 0 0
2. Zigo Tomáš 0 0
3. Studenič Marián 0 0
4. Valach Juraj 0 0
5. O'Donnell Brendan 0 0
6. Ranford Brendan 0 0
7. Harris Brant 0 0
8. Ališauskas Nerijus 0 0
9. Kytnár Milan 0 0
10. Bačík Patrik 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem