Príď na Slovan a vyhraj zájazd na MS do Švajčiarska

Zaži Slovensko na MS vo Švajčiarsku zadarmo! Zapoj sa do súťaže s CK HokejTour.sk a HC SLOVAN Bratislava a zájazd pre dvoch môže byť tvoj!

Pre vstup do súťaže stačí si kúpiť aspoň jednu vstupenku na domáci zápas HC SLOVAN Bratislava v Tipsport Lige online, vyplniť formulár na tematickej webstránke Chcem ísť na hokej a odoslať ho aj so zadaným číslom vstupenky.V prvom kole súťaže, ktorá prebieha práve teraz až do predsilvestrovského zápasu proti HK Nitra (30.12.2019), súťažíš o kompletný zájazd pre dve osoby na Majstrovstvá sveta v hokeji 2020 vo Švajčiarsku. Ten obsahuje zabezpečenú dopravu, ubytovanie, vstupenky na zápas Slovenska, ako aj služby skúseného delegáta CK HokejTour.sk.Kompletnú ponuku zájazdov a vstupeniek na zápasy hokejových MS v krajine helvétskeho kríža v máji budúceho roku nájdeš na stránkach hokejtour.sk.