Prestávka je na konci, Slovan privíta MAC

Dlhú prestávku od hokeja ukončí HC SLOVAN Bratislava v stredu o 18:30 h domácim zápasom proti MAC Újbuda.

Až 14 dní bez zápasovej permanencie znamenali pre HC SLOVAN Bratislava dve voľné kolá a navyše aj reprezentačná prestávka. Hokejový pôst končí už v najblžsších dňoch, fanúšikovia Slovana sa môžu tešiť na domáce meranie síl s MAC Újbuda, s úvodným buly v stredu o 18:30 h.

Pred našim mužstvom sú zostávajúce štyri zápasy základnej časti Tipsport Ligy. Z nich odohráme dva duely v domácom prostredí – v stredu proti MACu, nasledujúci piatok proti Liptovskému Mikulášu. Belasí vycestujú pred štartom nadstavby do Nitry (piatok 14.2. 2020 o 18:00) a Trenčína (utorok 18.2.2020 o 18:00).Najbližší súper Slovana sa po skončení základnej časti predstáví s určitosťou v nadstavbe s tímami medzi 7. až 12. miestom. Maďarský celok je aktuálne na desiatej priečke s 13 bodovou stratou na ôsme miesto zaručujúce postup do vyraďovacej fázy.Po odchode najproduktívnejšieho hokejistu Chrisa Langkowa do českého Litvínova je na čele produktivity s 38 bodmi domáci hráč István Sofron, o dva body za ním zaostáva konštruktívny americký center C.J. Stretch. Najlepšiu trojku uzatvára krídelník Brance Orbán so ziskom 32 bodov. Vysoký bodový zisk zaznamenal v Tipsport Lige americký zadák Patrick McNally za 2 góly a 30 asistencií, MACu už však nepomôže, keďže sa v rámci prestupu presunul do Nitry. Tréneri často využívajú v hre aj kanadského obrancu Scotta Macaulaya, ktorý má na konte 17 bodov.Posilou pre MAC je príchod talianskeho brankára Andreasa Bernarda, v deviatich zápasoch má úspešnosť viac ako 91% zásahov.Vstupenky na zápas HC SLOVAN Bratislava – MAC Újbuda si zakúpite v sieti Ticketportal.