Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Presilovkové komando znovu úradovalo

0 0

Novozložený prvý útok sa rozstrieľal, darí sa mu najmä v presilovkách.

$article->fk_main_image->title

Pred zápasom s Minskom zložil tréner Miloš Říha nový prvý útok. Medzi Lukáša Kašpara a Václava Nedorosta postavil Mareka Viedenského a do obrany k nim pridal Cama Barkera a novú akvizíciu v belasom drese Tomáša Kundrátka. Táto pätica strelila Minsku všetky štyri góly a úradovala aj v stretnutí proti Torpedu, keď si na svoje konto pripísala dva presné zásahy.

Pozitívom nie je len to, že prvá lajna skóruje, ale aj fakt, že začali využívať presilovky. Proti Minsku využili tri početné výhody, proti Nižnému Novgorodu sa v presilovke dokázali presadiť dvakrát. Za rovnovážneho stavu strelili jeden gól a ten dosiahol Václav Nedrost do bránky bieloruského tímu.

"Keď sa dávajú góly, tak sa každý na ľade cíti dobre. Nám to teraz do bránky padá hlavne v presilovke, takže keby to vydržalo ešte 16 zápasov, alebo koľko to máme do konca základnej časti, tak by to bolo dobré. Samozrejme, vieme, že to tak nebude, ale chceme to udržať čo najdlhšie, stopercentne. Sme v boji o play off, čiže každé víťazstvo je pre nás veľké," povedal po úspešnom dueli s Torpedom Václav Nedorost.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem