Premiérový gól proti materskému klubu

Slovan držal šance na nádejný výsledok proti zrejme najlepšiemu súčasnému tímu celej ligy 40 minút, v záverečnej tretine sa však prejavil rozdiel medzi oboma súpermi.

Vladimír Országh, tréner Slovana: "Chlapci na ľade bojovali a nechali tam všetko. V tretej tretine nám dochádzali sily a bol viditeľný rozdiel v kvalite. S výkonom som spokojný, čo ocenili aj ľudia po zápase."

Jegor Baranov, útočník Slovana, premiérový gól v KHL:
"Z premiérového zásahu v lige som sa tešil, ale vydržalo mi to len dve striedania, kým sme nedostali vyrovnávajúci gól. Teším sa, že som dal gól do siete CSKA Moskva, keďže som jeho odchovanec. Náskok sme si dlho neudržali, pretože prišla strata koncentrácie. Musíme sa naplno sústrediť celých 60 minút."

Adam Liška, útočník Slovana:
"Dve tretiny sme boli vyrovnaní súperi CSKA. Potom však hostia zaradili vyšší stupeň a my sme nestíhali korčuliarsky."