Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Premiéra z ríše snov

0 0

V stretnutí proti Minsku sa po prvý raz objavil v drese Slovana český obranca Tomáš Kundrátek. Pri belasej premiére streli gól, pridal tri asistencie a stal sa hviezdou zápasu.

$article->fk_main_image->title

Nová posila v obrane HC Slovan Bratislava sa uviedla ukážkovým spôsobom. Tomáš Kundrátek hneď pri svojej premiére v belasom drese získal štyri body za gól a tri asistencie a právom sa stal najlepším hráčom zápasu.

"Bolo to skvelé, myslím si, že to bola najlepšia premiéra, akú som kedy mohol mať. Aj zápas bol výborný, chalani bojovali, takže aj to bolo skvelé. Gól som strelil po perfektnej Barkerovej prihrávke a strela mi sadla. Som rád, že mi to tam padlo, ale dôležitejšie bolo, že nám vychádzali presilovky, aj keď sme nemali veľa času na ich natrénovanie. No dnes nám to klaplo," prezradil svoje dojmy v mixzóne tesne po stretnutí.

Tomáš si pochvaľoval aj atmosféru v bratislavskej aréne a opäť nešetril superlatívmi: "Bol to ťažký duel a veľmi dôležitý. Máme tri body, takže sme spokojní. Atmosféra bola skvelá, neskutočná, bolo vypredané, no jednoducho skvelé."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem