Premiéra Brodzinskeho a Matouška, návrat Ranforda

HC SLOVAN sa dnes od 17:00 h stretne v domácom zápase s hokejistami Detvy.

Tréneri Slovana už dnes budú mať k dispozícii uzdraveného Brendana Ranforda. Kanadský hokejista sa zaradí do elitného útoku k Milanovi Kytnárovi a Brendanovi O’Donnelovi. Prvý zápas v staronovom pôsobisku čaká Tomáša Matouška, hrať bude s Daliborom Bortňákom a Petrom Kundríkom. Jakub Urbánek má na krídlach Petra Šišovského a Dominika Jendeka. Štvrtú formáciu tvoria opäť naši juniori Michal Jasenec, Adam Lukošík a Mikhail Lepskiy. Do zápasu sa môže dostať aj 13. útočník Lukáš Lačný.Aj v defenzíve evidujeme vynútené zmeny. Michal Sersen pre ľahšiu virózu dnes dostane voľno, pri Nerijusovi Ališauskasovi ho nahradí debutant v Slovane Michael Brodzinski. Andrej Meszároš nastúpi s Martinom Štajnochom, Patrik Maier s Jurajom Valachom. Siedmy bek je dnes Michal Beňo.V bráne Slovana zostane Tyler Parks, ako dvojka bude pripravený Ádam Beke.Zostava:
Parks (Beke)
Ališauskas, Brodzinski – Ranford, Kytnár, O’Donnell