Prehrali sme zápas, v ktorom sme mali zvíťaziť

Michel Miklík chápe, že fanúšikom dochádza trpezlivosť.

Belasým sa v stretnutí s Novokuzneckom opäť nepodarilo bodovať. Po počiatočnom nápore sa im prestalo dariť a museli doháňať dvojgólový náskok súpera. Jeden gól dokonca inkasovali v oslabení. Tlak v záverečnej časti duelu síce prišiel, no hráči Slovana z neho dokázali vyťažiť iba jeden presný zásah na 2:3. Jeho autorom bol útočník Michel Miklík: "Náš nápor prišiel neskoro, skôr si myslím, že rozhodla prvá tretina. Mali sme neskutočné množstvo šancí, ale bohužiaľ, opäť sme nedali góly. V druhej tretine nás dostali z tempa vylúčenia. Prehrali sme zápas, v ktorom sme mali, hlavne v domácom prostredí, zvíťaziť. Z tejto série sme určite chceli viac bodov, fanúšikovia nás povzbudzujú, aj keď nám to nejde a určite nie je nič príjemné, keď na nás pískajú, ale dnes im už asi došla trpezlivosť."