Logo

Správy

Doma Vonku

Predkupné právo na permanentky už len do štvrtka polnoci

0 0

Držitelia predkupného práva na kúpu permanentiek "HC SLOVAN extraliga 2021/22" majú možnosť ho využiť ešte do štvrtka 16. septembra do polnoci.

$article->fk_main_image->title

Po tomto dátume budú všetky miesta uvoľnené do režimu pre predaj individuálnych zápasových vstupeniek.

Vstupenky na otvárací extraligový zápas hokejovej sezóny 2021/22, ktorým je hneď veľký šláger HC SLOVAN vs Dukla Trenčín, pôjdu do predaja v závere tohto týždňa. Zatiaľ však nie je jasné, v akom režime a s akou kapacitou bude tento zápas organizovaný. Klub sa rozhodne na základe informácie, v akej farbe/stupni COVID Automatu sa bude Bratislava nachádzať v týždni od 20. septembra.

Ako Slovan už viackrát deklaroval, predkupné právo na permanentku na svoje miesto zo sezóny 2019/20 bude klub naďalej garantovať aj tým fanúšikom, ktorí sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnú pre túto sezónu si ho teraz neuplatniť. Zostane im aj na sezónu 2022/23, ktorá už azda bude bez akýchkoľvek obmedzení a prekážok.

Permanentky odporúčame kupovať iba plne zaočkovaným fanúšikom, keďže vzhľadom na predikcie vývoja zdravotnej situácie najmä na jeseň tohto roku je pravdepodobné, že Bratislava sa neudrží v súčasnom zelenom stupni COVID Automatu a režim zápasov môže byť z týždňa na týždeň prepnutý z OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID) do KZ (kompletne zaočkovaní). V takom prípade bude môcť klub garantovať návštevu všetkých zápasov všetkým permanentkárom až do konca sezóny, bez potreby kompenzácií. 

Ak uvažujete o návšteve aspoň dvoch tretín domácich zápasov v tejto sezóne, permanentka je pre Vás nepochybne najvýhodnejším riešením. Okrem garancie, že sa dostanete na každý zápas na svoje sedadlo, ušetríte 80 až 207 eur (t.j. 35 až 45%) oproti súčtu cien za zápasové vstupenky. Navyše v cene permanentky je aj atraktívne federálne derby v rámci Champions Hockey League proti HC Oceláři Třinec (13. októbra). 

Manažment HC SLOVAN zároveň rozhodol o sprístupnení všetkých domácich zápasov svojej novej rezervy - tímu Modré krídla Slovan, ktorá bude hrať v Slovenskej hokejovej lige (SHL) - držiteľom permanentiek bez potreby dokupovania ďalšej vstupenky. Na zápasoch bude voľné sedenie v rámci otváraných sektorov A9, A10 a A11, v prípade zvýšeného záujmu aj ďalších.

Držitelia permanentiek budú mať tiež predkupné právo na všetky domáce play off zápasy za najvýhodnejšie ceny.

Predkupné právo je možné si uplatniť použitím rezervačného čísla, ktoré Vám bolo zaslané mailom, buď online na webe Ticketportalu prostredníctvom svojho profilu alebo osobne na predajnom mieste Ticketportalu "Zimný štadión Ondreja Nepelu" v pracovné dni od 14:00 do 18:00 h, najneskôr však do štvrtka 16. septembra vrátane.

Aj po tomto dátume bude ešte pokračovať predaj permanentiek, ale už za bežné ceny, ktoré sú o 17 až 24% vyššie, ako ceny pre držiteľom predkupného práva.

Pri kúpe permanentky online cez internet je možné využiť možnosť digitálnej karty, ktorú si fanúšik uloží do aplikácie Wallet vo svojom smartfóne. V prípade preferencie tradičnej plastovej karty si voucher alebo home ticket zameníte za plastovú kartu na predajnom mieste "Zimný štadión Ondreja Nepelu" v pracovné dni od 14:00 do 18:00 h. Odporúčame tak urobiť najneskôr do začiatku úvodného domáceho zápasu.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Fominykh Daniil 0 0
3. Bezák Adam 0 0
4. Jääskeläinen Joona 0 0
5. Takáč Samuel 0 0
6. Rapuzzi William 0 0
7. Krakovský Luca 0 0
8. Golian Andrej 0 0
9. Sukeľ Jakub 0 0
10. Gachulinec Daniel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem