Predaj lístkov na štvrťfinále spúšťame už dnes!

Dlhoočakávaný predaj lístkov začína

Obrovské množstvo našich fanúšikov už netrpezlivo čakalo na dnešný deň. Spúšťame predaj lístkov na štvrťfinálovú sériu proti Trenčínu.

Už od nedele bombardovali fanúšikovia Slovana oficiálny klubový profil na facebooku otázkami ohľadom predaja lístkov na tento prestížny štvrťfinálový súboj. S radosťou vám všetkým oznamujeme, že dnes doobeda spúšťame predaj lístkov prostredníctvom siete Ticketportal. Lístky stoja 7 EUR do všetkých sektorov. Očakáva sa vypredaný Zimný štadión Vladimíra Dzurillu v oboch zápasoch, preto sa s kúpom lístkov poponáhľajte, aby ste mohli byť priamo v centri diania. Vďaka hcslovan.sk môžeme byť tí najrýchlejší pri kúpe lístkov- stačí kliknúť na Default.aspx?CatId=105 a vybrať si zápas.

Tešíme sa na vás už v sobotu a nedeľu!

jk