Pred prestávkou doma proti Popradu

Najbližší domáci zápas – v stredu 29. januára o 18:30 h – proti hokejistom HK Poprad venuje HC SLOVAN Bratislava všetkým deťom.

Pre belasých pôjde o záver domácej série pred začiatkom reprezentačnej prestávky. Slovanisti zatiaľ zvládajú stretnutia pred svojim publikom na výbornú. Z piatich duelov sme zvládli štyri v riadnom hracom čase, v jedinom prípade sme podľahli až v predĺžení a upevnili sme si prvé meiesto priebežného poradia Tipsport Ligy.Okrem spomínaného stretnutia pre deti, proti Popradu odohráme v domácom prostredí do konca základnej časti pred nadstavbou ešte dva súboje (12. februára vs. MAC Budapešť, 21. februára vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš).Na všetky deti čaká v závere mesiaca január polročné vysvedčenie a HC SLOVAN Bratislava si pre nich pripravil tzv. Kids\' Game proti atraktívnemu súperovi z Popradu. „Kamzíci“ sa prezentujú výbornou hrou i výsledkami. Zo siedmich stretnutí zvíťazili šesťkrát, neúspešní boli až v uplynulom kole na ľade Michaloviec (2:1). Popradčanom tak patrí veľmi slušná štvrtá pozícia.Slovanisti sa o sile mužstva trénera Petra Mikulu presvedčili aj v doterajších vzaájomných stretnutiach. Doma sme zdolali Poprad 2:1 po predĺžení, pod Tatrami sa nám nedarilo, keď sme odišli s dvoma prehrami.Tím Popradu sa zdvihol po slabšom úvode, výmene trénera a niekoľkých hráčoch na súpiske. Postupne pribudol Lukáš Handlovský, Miroslav Preisinger i Michael Vandas. Najnovšími posilami sú obrancovia Mike Dalhuisen a Adam Larkin.V produktivite vyčnieva so ziskom 32 bodov Marek Zagrapan, vysoko je spomínaný Vandas s 31 bodmi, najlepšiu trojku uzatvára Patrik Svitanarovnou tridsiatkou kanadských bodov.Český brankár Tomáš Vošvrda si v 33 zápasoch pripísal na konto 92,3% úspešných zákrokov.Nenechajte si ujsť zaujímavý duel proti Popradu, ktorý HC SLOVAN venuje všetkým deťom. Viac informácií o sprievodnom programe, ako aj o vstupenkách na stretnutie nájdete TU.