Pred draftom KHL 2015

Novučičká moskovská Aréna Legiend - VTB bude počas nedele a pondelka hostiť vstupný draft juniorov KHL.

Zástupcovia mužstiev KHL budú v piatich kolách vyberať hráčov narodených v roku 1998 už v prvý deň draftu. V pondelok potom kluby predstavia svojich najvyššie získaných hráčov a na programe bude tiež hokejové stretnutie najlepšie hodnotených juniorov, ktorí sa hokejovým odborníkom, verejnosti, ako aj médiam ukážu aj v populárnych súťažiach zručnosti. Vstupného draftu nováčikov pre rok 2015 sa zúčastní aj HC SLOVAN Bratislava, za ktorého bude vyberať výkonný riaditeľ pre KHL Alexej Jaškin. Celkovo sa náš klub zúčastní štyroch kôl, keďže to posledné vymenilo v strede týždňa so Salavat Julajev Ufa za práva na slovenského útočníka Tomáša Záborského. „Hokejistov, ktorí spĺňajú podmienky tohtoročného draftu sme sledovali a niekoľko mien máme vyhliadnutých. Cieľom bude vybrať tých najperspektívnejších slovenských hokejistov,“ povedal pre hcslovan.sk z Moskvy Alexej Jaškin.O jednotlivých výberoch HC SLOVAN Bratislava na drafte v Moskve budeme informovať už v nedeľu priebežne na našom webe a oficiálnych klubových profiloch na sociálnych sieťach. Vstupný draft nováčikov môžete sledovať naživo na oficiálnom youtube kanáli KHL.