Pozor! Prvá vlna predkupného práva na permanentky predĺžená do 31. mája

HC SLOVAN Bratislava predlžuje všetkým držiteľom permanentiek z minulej sezóny predkupné právo na zakúpenie si novej permanentky o dva týždne, t.j. do 31. mája 2017.

Pôvodne mala prvá vlna predkupného práva na permanentky "HC SLOVAN KHL 2017/18" vypršať už v stredu 17. mája 2017. Vedenie klubu sa ju rozhodlo predĺžiť o dva týždne, t.j. do stredy 31. mája 2017.Dôvodom na predĺženie je administratívne zdržanie pri príprave nových hráčskych zmlúv. Nové kontrakty podpisované po 1.5.2017 totiž už musia spĺňať náležitosti vyplývajúce z nedávno prijatého zákona o športe. Okrem iného sa v nich mení postavenie samotného hráča zo samostatne zárobkovo činnej osoby na zamestnanca klubu. Proces úpravy príslušných ustanovení zmlúv, ich preklad do ruštiny a schválenie na hráčskej matrike v Moskve bol napokon o čosi dlhší, ako sa pôvodne predpokladalo."Chceme hrať s našimi najvernejšími fanúšikmi otvorenú a korektnú hru," povedal v tejto súvislosti marketingový riaditeľ HC SLOVAN Milan Vajda. "Verili sme, že celý administratívny proces úpravy zmlúv stihneme skôr a v tomto čase už budeme mať zverejnených 8-9 mien hráčov s novými kontraktmi. V tejto chvíli máme meškanie približne dva týždne a preto predlžujeme prvú vlnu predpredaja permanentiek do konca mája. Dovtedy na aktuálnu súpisku Slovana pribudne do 10 nových hráčov."V prvej vlne predkupného práva sa ceny permanentiek na sezónu 2017/18 pohybujú od 320 do 450 eur, čo je o 40 až 100 eur menej, ako sú ceny pre nových permanentkárov. V porovnaní s cenami individuálnych zápasových vstupeniek ušetria permanentkári v prvej vlne od 102 do 340 eur (v závislosti od sektora) oproti súčtu cien vstupeniek kupovaných na jednotlivé zápasy (zľava 32 až 76%).Permanentky "HC SLOVAN KHL 2017/18" sa dajú zakúpiť na ľubovoľnom predajnom mieste Ticketportal po predložení rezervačného čísla, ktoré Ticketportal zasielal mailom držiteľom permanentiek z vlaňajšej sezóny krátko po veľkonočných sviatkoch.